A do vijë Donaldi? Monika e merr në telefon direkt aktorin, por u zhgënjye me atë që ndodhi

Aktorja Monika Lubonja bëri një super festë mbrëmjen e djeshme për ditëlindjen e saj me miqtë, shumë personazhe të njohur publik dhe te shoubizit si dhe ish-banorët e ‘Big Brother VIP’.

Mirëpo duket se mikja e saj Olta Daku e ka vendosur paksa në siklet aktoren. Në festë ka munguar Donaldi, miku i Monikës prej të cilit prishi dhe miqësinë me Ilir Shaqirin, por duket se në ditën e saj të veçantë ai nuk ishte prezent.

Para ndarjes së tortës Olta Daku e ka pyetur Monikën: Ku e ke Donaldin? E vënë në siklet Monika e ka telefonuar por ky i fundit nuk i ka hapur as telefonin. Rikujtojmë se Romeo dhe Elgiti i bënë edhe këngë Monikës për ‘Pilotin e Zemrës’.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -