Romeo i çudit te gjithe te pranishmit , vesh fansen në koncert (VIDEO)

Romeo Veshaj ka nisur të mbajë koncerte bashkë me Elgit Dodën dhe vëllain e tij, Donald Veshaj.

Madje, treshja së fundmi kanë publikuar edhe projektin, ‘Picasso’, i cili po pëlqehet mjaft nga fansat .

Në koncertin që ka mbajtur së fundmi, ai bëri një gjest mjaftë të ndjeshëm ndaj një vajze.

Një video që po qarkullon në ‘TikTok’, shihet sesi ai e vesh vajzën dhe vendi “digjet” nga atmosfera e zjarrtë

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -