Nuk pritej ky reagim /Shau policët se i ndaluan koncertin, Stresi reagon …

Policia ndërhyri dy netë më parë për të ndërprerë koncertin e reperit të njohur Stresi në një nga klubet e njohura në Tiranë. Stresi i revoltuar shau policët që i ndërprenë koncertin dhe video bëri xhiron e rrjetit.

Por së fundmi reperi shfaqet i penduar duke treguar se ka respekt për policët, por e ka me të gjithë shefat e mëdhenj që japin urdhërat.

“Përshëndetje të gjithëve, shpresoj të jeni mirë krejt. Kërkoj ndjesë të gjithëve për mbrëmë që nuk kemi mundur të performojmë. Arsyeja ishte policët, dhe e gjitha tema sot në TikTok u bë polic, polic, polic ai shau policët. Dëgjoni këtu çfarë po iu them, unë nuk kam frikë policët sepse policët nuk duhet t’i kesh frikë. Por duhet t’i respektosh ata që janë polic të mirë, edhe në videot në TikTok unë kam thënë nuk kam punë me vëllezërit e mi koleg se këta janë si dora jonë, kupton? Marrim urdhëra dhe vijnë, unë kam sharë ata që kanë dhënë urdhërin e madh. Të vijnë dhe t’ia mbyllin artistëve 11 e 20 koncertin. Kaq kam thënë! Respekt për të gjithë policët që janë Shqiponja, në rrugë e kudo. Kam shumë shokë dhe ata e dinë që nuk e kam me ata. E kam shpjeguar edhe në videon live, unë e kam me shefat e mëdhenj”, u shpreh Stresi.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -