Kristo pas largimit nga perputhen ka nje mesazh per Arjanin :Je nje p….(video)

Kristo ish konkurenti i perputhen i cili u larguar nga emisioni pasi Rrushja vendosi te nderpres takimet me te ka vendosur te jap nje mesazh per Arjan Konomin

Ne video e meposhtme a ka qen duke degjuar Arjanin qe thoshte :Dua te pershendes Kriston qe tregoi nje fisnikeri dhe maturi

Per kete arsye ka qen Kristo i cili ka reaguar me nje video : Dua te perfitoj dhe un te pershendes arjanjn , je nje person me shume vlera dhe ndjehem krenar qe j degjoj nga ti keto fjale pozitive .Me kujtohen kritikat e pafundme qe me ke bere ne fillimet e mia ke pas plotesisht te drejte i kam pranuar dhe i kam mar si shenim

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -