Bora Zemani në emisionin e Romeos dhe Donaldit? Romeo zbulon të vërtetën!

Pak kohë më parë në rrjet u aludua, se Bora Zemani do të ishte e ftuar e parë e emisionit të Romeos dhe Donaldit “Më lër të flas”, ndonëse nëpërmjet një postimi në Instagram ajo e mohoi këtë gjë në mënyrë kategorike.

Në “Goca dhe Gra” ka qenë i ftuar Romeo Veshaj, i cili nëpërmjet një loje është pyetur tërthorazi për këtë çështje dhe i është kërkuar ti bënte Borës një ftesë live në emision.

“S’më takon mua kjo punë. Mos më bëj të flas”- ka thënë Romeo duke buzëqeshur.
E po le të themi se ka të drejtë, këtë gjë e di vetëm i zoti punës, Donaldi pra.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -