Bora dhe studio në lot, konkurrenti i njohur merr lajmin e trishtë

Konkurenti i Për’puthen, Astriti ka marrë një telefonate përpara fillimit të programit ku i është bërë me dije se gjendja shëndetësore e babait të tij është përkeqësuar.

Gjendja emocionale e tij ishte shumë rënduar, ndërsa nuk arriti t’i mbante lotët.
Rrushja ishte ajo e cila iu gjend afër për ta mbështetur në këtë moment të vështirë.

Ai vendosi të qëndrojë në program për Rrushen, njëkohësisht për të ndjekur pjesën e fundit të takimit por më pas do të largohej.
Kjo situatë preku moderatoren edhe konkurrentët të cilët u përlotën në studio.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -