Publikohet video që po shpërndahet me shpejtësi, fansat zbulojnë mashtrimin e Semit

Këngëtarja Semi Jaupaj është bërë tepër aktive në rrjetet sociale pas daljes së saj nga shtëpia e ‘Big Brother VIP’. Teksa këngëtarja po shijon suksesin e famës së saj, fansat nuk lënë gjë ‘pa rrëmuar’ që ka lidhje me të.

Shumë vajza kanë mbetur të fiksuara pas flokëve të Semit, tepër të gjata dhe të shëndetshme. Mirëpo këto nuk qenkan flokët origjinale të këngëtares.

Një video në TikTok tregon Semin duke vendosur extension dhe tregon se të vetat i ka shumë të shkurtra. Video kjo që është shpërndarë me shpejtësi dhe i ka habitur jo pak fansat e këngëtares.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -