Eurovizioni i vë kusht, Ronela Hajati ‘shpërthen’ në të qara

Ka nisur me probleme Eurovizioni për Ronela Hajatin. Përfaqësuesja e Shqipërisë duhet të bëjë një ndryshim shumë të madh, atë të koreografisë.

Ekipit shqiptar i është kërkuar të ndryshojë koreografinë pas provave të djeshme pasi konsiderohet sipas tyre si shumë provokative teksa nuk ka ende një reagim zyrtar.

Kjo nuk është pritur mirë nga këngëtarja e cila mërzinë e ka shfaqur në ‘Twitter’. Ajo ka postuar disa fytyra duke qarë në një postim.

Ronela u shpall fituese e Festivalit të RTSH-së me këngën e saj “Sekret” dhe do të performojë e para, natën e parë të Eurovision që do të mbahet këtë vit në Itali.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -