“Ajo të do sinqerisht”,gjyshi i bën namin Donaldit për ish-banoren e BBV (Video)

Pak ditë më parë Fifi dhe Donaldi tërhoqën vëmendjen e të gjithëve me sherrin e tyre ku kërcënonin publikisht njëri-tjetrin me gjyq.Sherri duket se u sqarua pasi të dy postuan ditën tjetër një video nën shoqërinë e njëri-tjetrit.

Ndërkohë sot,Donaldi i ka bërë një rreng gjyshit të tij duke i thënë se do zihet me Fifin.Gjyshi e ndalon dhe i thotë se këngëtarja është shkëputur nga Ilir Shaqiri dhe Arjola Demiri për të.

Donaldi:Do zihem se nuk e kam qejf,doli do të më hedhë në gjyq se çfarë tha…Do zihem

Gjyshi i Donaldit:Po pse do zihesh?

Donaldi:Po do më hidhte në gjyq ku diun.A të zihem apo jo?

Gjyshi i Donaldit:Jooo,në asnjë mënyrë.Fifi është shkëputur nga Iliri dhe Arjola nuk flet fare.E lexova në gazetë dje.Ajo të ka dashur me sinqeritet.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -