Puthje, ledhatime dhe fërkime në divan. “Nxehet” situata mes dy konkurrentëve në Për’puthen

Në puntatën e sotme të “Për’puthen”, Laureta Zyba dhe Samuel Ceribashi kanë zhvilluar takimin e tyre të tretë, kësaj here ndryshe nga dy të tjerat.

Gjatë takimit dyshja kanë diskutuar së bashku tema private dhe intime. Ndërsa kanë zhvilluar dhe një lojë me pije alkoolike, konkurrentët kanë kërcyer nën ritmet e muzikës teksa Laureta e ka provokuar Samuelin me lëvizje sensuale.

Ata u panë shumë të afërt me njëri tjetrin ndryshe nga takimet e tjera që kanë zhvilluar. Ndryshe nga të tjerët Ceribashi ka guxuar duke i dhuruar për herë të parë disa puthje në qafë dhe ‘ledhatime’ në pjesët intime.

Gjithashtu Samueli i bëri dhe një surprizë të vogël Lauretës ku i dhuroi një varëse me gurë të cilën ajo e pëlqeu shumë.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -