(VIDEO)Efi e shemton veten shikoni cfare ndryshimi!

Ish konkurentja e perputhen Efi e cila nga pamja e saj eshte krahasuar me Boren dhe Elvanen ka vendosur tna surprizoj neve me look e saj te ri.

Nje video e hedhur eshte bere virale ku kemi Efin bjonde ku madje ajo degjohet ne video duke thene me thoni me shkojne apo jo

Nje ndryshim shume i madh i look te Efit.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by BoomNews.Al (@p.puthennews1)

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -