Ish-konkurrenti i Përputhen habit me deklaratën për Borën dhe Donaldin: Do dështojnë

Ish-konkurrenti i Përputhen,Albi Dhima ka bërë së fundmi një deklaratë për çiftin më të përfolur të momentit Borën dhe Donaldin.

Në një pyetësor me ndjekësit në Instagram,Albi është pyetur se çfarë mendon për Borën dhe Donaldin.Ai është shprehur se këto gjëra është mirë t’i lihen në dorë të zotëve të punës,sepse kur diçka pompohet në mënyrë të sforcuar ka gjasa të dështojë.

Kujtojmë që Albi u largua nga Përputhen pas sherrit me konkurrenten tjetër Alesian,por ai do të mbahet mend si një nga djemtë më interesantë të këtij edicioni në Përputhen.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -