E dashuruar me një vajzë? Sheila Haxhiraj zbulon si qëndron historia me shoqen e saj

Pak dite me pare, ish banorja e “Big Brother Vip”, Sheila Haxhiraj ngjalli mjaft polemika me publikimin e projektit te saj me te ri te titulluar “Makelina”, ne te cilen shfaqej me poza mjaft provokuese me nje vajze.

Por, si per te mos u mjaftuar me kaq, Sheila i shtoi akoma dhe me shume dyshimet teksa u shpreh:

“Po, “Makalina” është një këngë bazuar në një histori të vërtetë, personale timen. Ku kam folur për humbjen e një prej njerëzve më të rëndësishëm për mua, marrëdhënien mes shoqes dhe jo vetëm kaq për mua…!”

Duke parë reagimet e shumta në rrjet, Sheila ka sqaruar në “Wake Up” se cila ishte marrëdhënia e saj me vajzën në fjalë dhe duhet të themi që historia qenka mjaft prekëse.

“Makalina është bazuar në histori personale. Para shumë vitesh kam humbur një prej mikeshave të mia më të mira e cila nuk i ka shpëtuar dot sëmundjes së leuçemisë. Këtë histori vendosa ta shpreh përmes këngës. Ishte më shumë se një shoqe, ishte motër. Kam qarë, qeshur me të. Ka ditur shumë gjëra të miat. Një motër do thoja”, tha Sheila.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -