Efi habit me deklaratën: U futa në Përputhen për Atdheun!

Shumë kohë më parë teksa Efi ishte pjesë e Përputhen u kap në një dyqan veshjesh me Atdheun ku dukej mjaft e afërt. Ndonse aso kohe e mohoi këtë gjë, tashmë një deklaratë e saja ka bërë lëmsh rrjetin.

“Arsyeja e vetme që unë jam futur në Përputhen ishte Atdheu, prisja që ai të vinte tek unë por nuk erdhi kurrë”- kaq ka mjaftuar që komentuesit të mos kursehen, ndonse nuk dihet nëse kjo është ndonjë lojë apo e ka thënë seriozisht.

Edhe pse nuk është shumë e besueshme për faktin se Efi dhe Atdheu nuk duken të kenë asnjëlloj kontakti me njëri tjetrin.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -