Nuk do ta besoni se kush janë të ftuarit në emisionin e Donaldit, puntatën e sotme!

Pas suksesit që pati javën e kaluar,sot me fillim nga ora 21:00 rikthehet sërish emisioni i Donaldit dhe Romeos “Më lër të flas”.

Të ftuarit e fundit ishin tepër interesante dhe tërhoqën tepër vëmendjen e publikut.Mirëpo sot të ftuarit do të jenë edhe më interesantë se javën e kaluar.

Është zbuluar së fundmi se të ftuarit për puntatën e sotme do të jenë dy nga banorët e Big Brother VIP dhe bëhet fjalë për Fifin dhe Monikën.

Padyshim që ka për të qënë një emision i jashtëzakonshëm pasi me shumë mundësi do të flitet për Big Brother dhe do të hidhen thumba për banorët e tjerë.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -