Zbardhet e verteta e deklarates te Efit :Atdhe ti je arsyeja qe un u futa ne perputhen (video)

Para 3 ditesh Efi beri nje deklarate e cila nuk pritej qe u be shume virale ku shume portale folen qe Efi eshte me Atdheu etj .

Por kjo ka qen e gjitha nje loje pasi diten e sotme ajo ka qen e ftuar ne emision E Diell dhe eshte detyruar qe te bej nje video ku te thoshte ashtu

Por xhirime e emisionit e E Diell jane bere dit me par por Efi ka vendosur ta postoj por me pas dhe ta fshi si video.

Me poshte keni video

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -