Kejvina Kthella reagon për “Dubai Porta Potty: ‘Presim të dalë ndonjëra në Maldive duke pirë sh*rrë. Do përballemi në gjyq!

Kejvina Kthella ka reaguar ashpër lidhur me përfshirjen emrit të saj në skandalin “Dubai Porta Potty”. Madje ajo ka kërcënuar se do përballen me gjyqin kushdo që e ka përmendur.

“Po shyqyr doli ajo tipja duke ngrënë m*t që të kishit me çfarë të merreshit këto ditë. Presim të dalë ndonjëra në Maldives duke pirë sh*rrë që të na shani”.

Gjithashtu bukuroshja bionde nuk e kursen një ofendim për ndjekësit që i quan edhe ‘barbona’, teksa shton se do ndjekë rrugët ligjore për këdo që dëmton imazhin e saj.

Ditët e fundit filloi të hapet me shpejtësi një thashethem se kjo dukuri po ndodh në Dubai. “Dubai Porta Potty” thuhet se lidhet me influencues dhe vajzat e tjera të reja që në këmbim të parave ose dhuratave lënë të tjerët të kryejnë jashtëqitjen dhe urinën sipër trupit dhe fytyrës (përfshirë edhe gojën).

Sipas Urban Dictionary, ato “blihen” nga burra të pasur arabë dhe europianë për 30,000+ dhe marrin pjesë në “festat e jahteve”. Nëpër jahte thuhet se ndodhin praktikat e tmerrshme të përmendura më sipër.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -