“Keni bërë lekë duke ju ngrënë m**** e sheikëvë të Dubait, këngëtarja shqiptare iu përgjigjet komenteve ofenduese

“Dubai Porta Potty” është fenomeni më i përfolur i momentit në media dhe rrjetet sociale pasi thuhet se vajzat bëhen të pasura me shitjen e trupit në Dubai dhe plotësimin e tekave çnjerëzore që sheikët kanë. Këtyre akuzave nuk i kanë shpëtuar edhe femrat shqiptare që janë zhvendosur për punë ose jetesë në Dubai. Pas Encës dhe Kejvina Kthellës ditën e sotme ka reaguar edhe këngëtarja Linda Halimi.

Në një InstaStory, këngëtarja publikoi një mesazh ofendues që ka marrë në llogarinë e saj nëTikTok, ku një ndjekës që i shkruante se “të gjitha femrat shqiptare janë bërë pasura”, nga “Dubai Porta Potty”

Të gjitha ju femrat shqiptare keni bërë lekë, duke ju ngrënë m**** live sheikëve të Duabit. Tani ju dalin të zezat nëpër Tik-Tok të gjithave.
Ndërkohë këngëtarja e ka bërë publik mesazhin teksa shkruan:

Komentet në Tik-Tokun tim, të bëftë mirë Nicky.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -