Fifi shan me fjalë banale një fans ne koncert (Video)

Këngëtarja shqiptare, Fifi, ka nisur t’i mbajë mbrëmjet muzikore.

Por së fundmi ka irrituar fansat me performancën në qytetin e Ferizajt

Në rrjetet sociale është bërë virale një video në të cilën shihet Fifi në turmën e njerëzve duke kënduar por për një moment ndalet dhe i drejtohet me gjuhë të ulët një personi.

“Dheze blicin o p* nane!”, dëgjohet duke thënë këngëtarja, gjest i cili është mjaftë i ulët nga ana e saj.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by IndeksOnline (@indeksonline)

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -