Donald Veshaj tjetër dedikim Bora Zemanit (VIDEO)

Donald Veshaj ka publikuar një video të këngës së re të Elgit Dodës dhe Xhensila Myrtezajt e duket se teksti i saj i shkon shumë historisë së tij dhe Bora Zemanit.

Në videon në fjalë thuhet: “A e din ti, Sa dashni kam pas unë për ty! A e din ti se zemra për ty mu ka thy…”

Shto këtu edhe faktin që Donaldi e performon me shumë dhimbje. Ka qenë vetë ai që ka pranuar se është penduar për humbjen e tij në “Big Brother VIP”, që nuk është çmimi i madh, por Bora.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by BoomNews.Al (@p.puthennews1)

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -