Ritvana tregon arsyen pse vendosi te largohet nga perputhen :Spiunlliqe, mashtrime thashetheme (video)

Ish konkurentja seksi e perputhen Ritvana eshte kthyer te flas per vendimin qe ajo mori qe te largohej nga perputhen.

Diten e djeshme ajo ka bere nje ask me question ku kan qen te shumte ata qe kan bere pyetje por dhe komplimenta por ajo qe spikati me shume ku madje dhe Ritvana i shpenzoi me shume kohe ishte komplimenti

Kot ike nga perputhen i duheshe emisionit moj vajze number 1.

Ndersa pergjigja e Ritvanes qe faleminderit per komplimentin por duke qen se un po nxirja anet me negative qe as vet nuk e dija qe i kisha , nuk ka njeres negativ por ka njeres te vendosura ne situata negative is dhe kisha nevoje te largohesha per arsye shendetsore dhe pse jo mos ja liroja vendin nje personi qe e mendove si mundesi shume te mir per te ardhmen e vet psh te reklamonte biznesin.

Gjithashtu ajo do jet prezente per pyetjet me fansat.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -