Momentin kur Donaldi ngatërron Efin me Bora Zemanin në koncert nuk duhet humbur! (VIDEO)

Donald Veshaj dhe vëllai i tij binjak, Romeo Tashmë janë aktivë me koncerte krah mikut të tyre dhe bashkëpuntorët, Elgit Doda.

Së fundmi Donaldit i ka ndodhur e “papritura”: Ka menduar se Bora Zemani e ka surprizuar në koncertin e tij. Në fakt ka parë Efin, e cila që nga fillimi kur u bë e famshme, u njoh si sozia e Borës dhe Elvana Gjatës.

Reagimin e tij epik mund ta shihni në videon më poshtë

Epo ska faj se Bora dhe ish-konkurrentja e njohur e Përputhen ngjajnë shumë, si “dy pika uji”.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -