Xhensilen e “gjuajnë” në fytyrë/ Çfarë ndodhi gjatë koncertit?( Video)

Xhensila Myrtezaj është një nga emrat e muzikës sonë, e cila mban koncerte çdo muaj të vitit. Sigurisht më aktive është tani në verë, ku ka performuar edhe jashtë trojeve shqiptare.

Gjatë koncertit të fundit në shtetin fqinj, Greqi asaj i ka ndodhur një e papritur në skenë. Teksa po performonte hitin e verës së kaluar “Prit pak” dikush nga publiku i ka gjuajtur një tufë me lule në fytyrë. Nuk është i qartë intension i fansit, nëse ia ka hedhur sepse e pëlqen shumë këngëtaren apo në ndonjë shenjë revolte a mospëlqimi ndaj saj.

Por, një gjë është e sigurtë, Xhensila e ka pritur mirë, sepse buzëqeshi dhe vazhdoi performimin.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -