Ish konkurrenti I Perputhen ; Jam fansi me i zjarrte i Donaldit! Bores i rriktheu prap…

Astriti ish konkurrenti I Perputhen ishte I ftuar ne emisionin Shqiperia Live Ku ka folur per eksperiwncen ne Program.

Ai foli per Rushen Por nuk munguan pyetje Dhe per Boren.

Astriti tregoj per publikun së Bora ka qene gjithe kohen nervoze Dhe mjaft ne siklet Kur Donaldi kishte lidhje me Trixen brenda ne Big Brother Por ndryshoj menjeher me daljen e Donaldit Nga Big Brother VIP

Ai thote së eshte nje fans I zjarrte I Donaldit Kur ka qene ne Big Brother e ka ndjek shume Dhe shpreson te jene bashk.

Ai foli per pelqimin e madhe per Rushen së pelqimi ishte real Dhe mjaft i fort . Te rushja gjeti nje vajze mjaft te pergatitur per jeten sidomos sinqeritet Dhe kjo e beri ta pelqente shume .

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -