Atdhe Xharavina thumbon Bora Zemanin pas rribashkimit te moderatores me Donaldin? “Dikur më….

BORA ZEMANI dhe DONALD VESHAJ ishin mbrëmjen e djeshme ne kosove në sfilaten e stilistit të mirnjohur Valdrin Sahiti.

Por ajo që çuditi cdo njeri eshte se ne after partyn e organizuar nga stilisti Dyshja u pa ne shoqerin e njeri tjetrit , Donaldi i ndezi dhe cigaren Bores dhe kjo tregon se Bora ka shkrir dhe ka paqe mes ish çiftit.

Ne video duken shume te afert me njeri tjetrin dhe po e shijojn shoqerin e njeri tjetrit aq shume sa nuk u intereson nese i fotografojne ne bashku

Por pas videove virale nuk mungoj dhe reagimi i Atdheut i cili u perfol se kishte nje lidhje me Boren .

Atdheu ne instastory fillimisht hodhi nje emoji glob me mesazhin e qarte “ bota është portokall dhe rrotullohet për të gjithë, kjo është një nga të vërtetat më absolute në jetë. Tani ti më injoron, por herët a vonë do të kesh nevojë për ndihmën time. Kështu ishte dhe do të jetë gjithmonë. Duhet të dini se jeta gjen gjithmonë një mënyrë për të na dhënë një mësim të rëndësishëm, di gjithmonë të na mësojë të jemi më të përulur dhe mirënjohës.

Me pas postoj 2 foto te tjera , selfie te dyja para pasqyres

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -