Donaldi flet pas ‘takimit’ me Borën!!!

Takimi i Donaldit me Borën në Kosovë, ishte lajmi i ditës.

Eventi i organizuar nga stilisti i njohur Valdrin Sahiti bëri bashkë shumë njerëz të showbizit. Pas përfundimit të eventit, në festën e organizuar, Donaldi u pa në të njëtën tavolinë me Borën duke biseduar, madje duke i ndezur edhe cigaren.

I pyetur për mediat në Kosovë lidhur me këtë takim, Donaldi tha: “Këto pyetje m’i bëni më vonë” ndërsa Bora nuk ka pranuar të prononcohet aspak për mediat në lidhje me këtë çështje.

Megjithatë të duken shumë bukur dhe ne ju urojmë një lidhje sa më të gjatë e pa telashe së bashku.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -