Këngëtarja shqiptare tund të pasmet duke bërë fli

Melinda Ademi është një këngëtare mjaft e njohur dhe e përfolur për klipet e saj të nxehta.

Fotot e saj bëjnë bujë gjithmonë, ndërsa në çdo postim nuk harron të nxjerrë gjoksin dhe të pasmet.

Mirëpo kohët e fundit, Melinda ka postuar një video në Instagram teksa bën fli në natyrë.

Në video ajo shkruan: , “A jeni për fli, më komentoni”, ndërsa shihet shumë hot dhe simpatike.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -