Donaldi dhe Bora kaluan fundjavën bashkë në jug, Beatrix nuk rri dot pa i thënë dy fjalë

Gjërat mes Donald Veshajt dhe Bora Zemanit janë shumë mirë. Aq mirë sa ata kanë nisur edhe pushimet e para për këtë vit bashkë.

Edhe pse kanë marrë vendim që pas ribashkimit për të mirën e lidhjes së tyre të mos i bëjnë gjërat publike, duket se është e pamundur për t’i shpëtuar medias rozë dhe publikut.

Sigurisht u munduan mos të kuptohen, por nuk ia dolën. Javën e kaluar aktori ishte në Vlorë prej nga ku postoi disa foto e video. Ndryshe nga herët e tjera ai nuk u shfaq krah të vëllait Romeos, i cili nga ana tjetër ndodhej në Tiranë.

Këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj ka reaguar për herë të parë pas lajmeve të ribashkimit të Donaldit me Borën. Gjithçka, nisi pas publikimit të fotove e videove nga festa e Valdrin Sahitit ku dyshja shiheshin bashkë.

Trixa ka postuar në Instagram një foto të saj ku si shfaqet në formë perfekte, përmbi të cilën ka shkruar edhe një mesazh.

Gjëja më e çuditshme nga rrjetet sociale është se ti kurrë nuk e di kush po shikon”, janë fjalët e këngëtares. Dhe historia vazhdon…

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -