Atdhe Xharavina zbulon shkakun e krisjes së miqësisë me Arjola Demirin

Mes Arjola Demirit dhe ish konkurrentit të Për’puthen, Atdhe Xharavina ka pasur një miqësi të pranuar publikisht.

Gjatë edicionit të parë Big Brother Vip Albania, ku ky i fundit e mbështeti gjatë gjithë rrugëtimit mikeshën e tij.

Në një intervistë Atdhe Xharavina deklaron për herë të parë se tashmë kjo miqësi është prishur, duke zbuluar arsyet.

“Me Arjolën është prishur miqësia, nuk e di pse ka ngecur. Di që u futën persona të 3-të në mes, persona të rinj që nuk e dinë raportin tonë”, u shpreh Atdheu duke zbuluar se dy miqtë nuk e ndjekin më njëri-tjetrin as në instagram.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -