“Kenga të dedikohej ty dhe bëmave të tua”- pas deklarates se Semit per Donaldin, Beatrix Ramosaj ben reagimin e papritur!

Kengetarja Semi Jaupaj ishte e ftuar se fundmi ne emisionin “Me ler te flas” te Donald dhe Romeo Veshaj.

Gjate intervistes ajo pranoi se kenga e saj e famshme “Mos u kthe” i dedikohej Donaldit dhe bemave te tij ne shtepine e “Big Brother VIP”, duke iu referuar ketu lidhjes me Beatrix.

Nga ana tjeter Beatrix postoi nje foto diten e djeshme, ku ne pershkrimin e fotos kishte shkruar:

“A po te djeg syte vezullimi im?”

Ky post i kengetares nuk u perfol aspak si kunje ndaj Semit, mirepo nje koment i pikasur nga Beatrix na la te mendojme se ishte nje i tille.

“O bëma, jo vetem qe shkelqimi jot u djeg syte por vec emri yt,u mjafton qe ti kape paniku”– ishte komenti i nje prej fanseve te Beatrix, se ciles ajo i ishte pergjigjur:

“Hahahhaha dreqin, kam gjithe keto nofka te reja! Ta ha zemren!”, komentoi Beatrix.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -