Martohet Arjola Demiri?

Aktorja shqiptare, Arjola Demiri ka marrë vëmendjen me një fotografi e video që ka publikuar sot.

Ajo ka postuar një video ku shihet një fustan i bardhë nusërie.

Më vonë, ajo ka postuar edhe një fotografi ku shihet me vello.

Pas këtyre postimeve, ndjekësit kanë ngritur dyshime se ajo po martohet.

Por mesa duket kjo është thjesht pjesë e ndonjë projekti për të cilën po punon aktorja.

Kujtojmë se ish – banorja e BBV – së ka qenë e martuar dhe gjatë qëndrimit në BBV ka pranuar publikisht se ish bashkëshorti e dhunonte fizikisht dhe se e ka tradhtuar për 6 vite me rradhë që aktorja ishte në djeni.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -