Enca lë Tiranën dhe rikthehet në Dubai, shijon klubet e natës duke reklamuar gjoksin

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca mbetet shumë e komentuar për linjat trupore dhe për jetën luksoze në Dubai, të cilën ajo e reklamon masivisht në rrjetet sociale. Këngëtarja ka mjaft ndikim në rrjetet sociale, ku numëron mbi 2.4 milionë ndjekës në Instagram.

Së fundmi ajo ka postuar disa foto tepër provokuese nga një club nate në Dubai, ku është rikthyer pas disa ditësh në Tiranë.

Ajo duket shumë provokuese duke nxjerrë në pah gjoksin e saj, teksa kishte veshur një fustan me shkëlqim dhe dekolte të hapur.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -