E fejuara i gjen foto me tjetër këngëtarit të njohur, ndahet çifti i showbizit

Disa foto të publikuara në rrjet janë bërë shkak që këngëtari i ish-grupit One Direction Liam Payne dhe e fejuara e tij Maya Henry të deklarojnë ndarjen.

Liam, i cili ishte i fejuar me Maya Henry, 21 vjeç, iu publikuan foto me modelen amerikane Aliana Mawla, 24 vjeç, foto të cilat u bënë virale në rrjet.

Pas publikimit të këtyre fotove Maya reagoi duke u shprehur se është e vështirë për të t’i shohë këto imazhe.

“I dua të gjithë fansat, por ju lutem mjaft m’i dërguat ato foto të fejuarit tim me një vajzë tjetër. Ajo nuk jam unë dhe është e vështirë ta pranoj që kjo ka ndodhur pa e ditur unë. Mjaft”, shkroi modelja.

Fill pasi konfirmoi ndarjen, Liam u shfaq sot në publik me të dashurën e re, Alianan të kapur për krahu,

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -