Enca i tejkalon parashikimet/ Shfaqet duke u puthur në buzë me një vajzë

Enca shquhet për veprimt ektravagante të saj. Ajo ka dëshmuar publikisht se një nga destinacionet e saj të preferuara është Dubai.

Enca është e ndjekur në rrjetet sociale dhe shpesh publikon foto nga jeta e saj. Publikimet ngjallin debate.

Së fundmi, Enca ka ndarë me të gjithë në “Instastory” momente nga atmosfera në Dubai. Ndër to, ajo që mori vëmendje më shumë ishin fotot dhe një video duke u puthur në buzë me një vajzë.

“E dashura ime është më mirë se jotja”, shkruan këngëtarja në postimin e radhës ku shfaqet vajza që e kishte puthur më parë. Dhe komentet kanë vërshuar lumë. por Enca vazhdon…

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -