Reperi Gjiko përfundon në spital. (Foto)

Reperi kosovar Gjiko ka përfunduar në spital.

Faktin e ka bërë vetë të ditur reperi i cili ka postuar edhe një foto nga shtrati ku po merr serum.

“Ty ja grabit gripit”, ka shkruar në Story reperi kosovar.

Gjiko ka qenë tepër i zënë kohëve të fundit me koncerte dhe mbrëmje të ndryshme, teksa para disa dite ai lansoi edhe hitin veror “Kce, kce”.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -