E shtrirë mbi trëndafila, modelja shqiptare poston foto nga shtrati (FOTO)

Afrimi i stinës së pushimeve është momenti ku këngëtarë e reperë publikojnë videoklipet.

Një nga projektet është ai mes Majk Kaveli dhe Bardhyl Idrizi.

Këtë lajm e ka bërë vetë të ditur dyshja duke postuar në “Instastory”, prapaskenat e videoklipit.

Ajo çfarë ra në sy ishte prezenca e modeles seksi, Kejvina Kthella.

Ajo do të jetë protagoniste në klipin e këngëtarëve.

Modelja nga ana tjetër ka postuar në profilin e saj në “Instagram” disa foto provokuese mbi shtrat, shkëputur nga xhirimet e klipit.

“Pak dashni ama ama”, shkruan Kthella krahas postimit.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -