Bora dhe Donaldi të maskuar filmohen serisht pranë njëri tjetrit duke bërë shopping

Të maskuar, me kapele e kapuçat e bluzave, Bora dhe Donaldi janë fotografuar sërish bashkë. dyshja shihen duke bërë shopping.

Ndonëse përpiqen të vazhdojnë jetën në privatësi, duket e pamundur sepse papracët i ndjekin kudo aktorin dhe moderatoren.

Fotot e njëpasnjëshme ku shihen në shoqërinë e njeri-tjetrit veçse konfirmojnë ribashkimin e një prej çifteve më të komentuar të showbizit.

Tani na mbetet vetëm të presim një reagim nga Bora e Donaldi e deri atëherë duket se mediat dhe njerëzit nuk do t’i lënë të qetë.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -