FOTO/ Beatrix Ramosaj dhe Luana Vjollca bashkojnë forcat për kauzën e tyre, ja kur do i shohim bashkë

Dhe kush më shumë do i bënte bashkë dy vajzat se sa tema e bullizmit

Beatrix Ramosaj dhe Luana Vjollca janë bërë bashkë.

Së fundmi Luana Vjollca ka sjellë një projekt personal dedikuar totalisht kësaj kauze.

Ndërsa Beatrix ka rrëfyer në rrjetet sociale si është ndjerë pas daljes nga Big Brother Vip nga ofendimet e shumta në rrjet.

Sonte Luana dhe Beatrix do të flasin bashkë pikërisht për këtë situatë.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -