Këngëtarja e njohur shqiptare fejohet me të dashurin amerikan

Kngëtarja e njohur Samanta Karavella duket se po i jep fund beqarisë.

Samanta ka qenë gjithmonë e kujdesur për jetën e saj sentimentale duke mbajtur larg syrit të publikut.

Mirëpo kësaj here nuk partneri i saj ka publikuar dy foto në rrjetin social Instagram ku tregon se ai dhe ajo i kanë dhënë fund beqarisë dhe është fejuar në 29 dhjetor 2021.

“Dita më e mirë e jetës sime! Ajo tha ‘Po’”, shkruan partneri i saj pasi ka publikuar dy foto në Instagram.

Djali fatlum është Chris Miele nga Amerika i cili është fejuar me këngëtaren shqiptare Samanta.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -