Me plagë në gjunj, Dua Lipa tregon si është gjendja e saj pas rrëzimit në skenë

Dua Lipa ka publikuar në instastory pamje të dëmtimeve që ka marrë në trup pas rrëzimit në skenë.

Me një pako akulli në duar, Dua shihet teksa e vendos tek mavijosjet e shkaktuara nga rrëzimi.

Ajo u rrëzua gjatë performancës së mbajtur në Milano, ku pas rrëzimit një nga këngëtarët e ndihmoi të ngrihej dhe ajo vijoi performancën normalisht.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -