Sipas kësaj video që po qarkullon në rrjet, Semi nuk është më single

Në qoftëse kishit dyshime për lidhjen e Semi Jaupajt dhe Ron këto pamje sapo na vërtetuan se dyshja janë bashkë dhe duken më të lumtur se kurrë.

Pas publikimit të këngës së tyre të re para pak ditësh e cila mban titullin “All your Lovin” mediat filluan të aludonin se mes tyre mund të kishte diçka, kjo për faktin se të dy u panë shumë afër me njëri-tjetrit në xhirimeve duke pasur një kimi të mirë gjatë realizimit të këngës.

Asnjëri nga të dy nuk foli rreth këtyre zërave por mesa duket nga ana tjetër nuk e kanë fshehur këtë marrdhënie pasi së fundmi janë parë bashkë, sipas burimeve të Pop Art Media të cilët kanë siguruar pamje të tyre teksa po ja kalonin mirë në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Semi dhe Roni po kërcenin nën tingujt e muzikës ku nuk mungonin as përqafimet apo përkëdheljet mes tyre duke mos u shqetësuar se mund ti shihnin bashkë

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -