Imazhet që u bënë virale në rrjet/ Bora me të birin nxjerrin shëtitje qenin e Donaldit? (FOTO)

Në media dhe rrjete prej disa kohësh është kthyer historia mes Bora Zemanit dhe Donald Veshajt.

Së fundmi, në “TikTok” është bërë shumë virale një video ku moderatorja e njohur dhe djali i saj shihen teksa shëtisin qenin e aktorit të humorit.

Kur Donaldi ishte pjesë e “Big Brother VIP” iu dërgua në shtëpi qeni i tij dhe kjo nuk u ka ikur nga memoria njerëzve, siç mund ta shihni edhe në fotot e mëposhtme.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -