Dhunuan Cllevion, procedohen penalisht Noizy dhe babai i tij

Reperi i njohur Noizy dhe babai i tij janë kalëzuar nga Klaviol Ahmetin i njohur ndryshe si Cllevio pas sherrit së ditës së djeshme pranë ambienteve të lokalit të tij këngëtarit në Durrës.

Pas kallëzimit të “mikut” të Stresit, policia ka nisur një procedim penal ndaj Rigels Rajkut (Noizy) dhe babait të tij, Bashkim Rajku për fyerje.

Kujtojmë që gjithçka për shkak të disa mesazheve të shkëmbyera mes njëri – tjetrit.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -