A ke foto nudo ? Ish konkurentja e perputhen 3 i pergjigjet duke i thene :Nje krijese ….

Fama ka gjithmon ane pozitive por mund te themi se ka dhe ane negative

Ish konkurentja seksi e perputhen Antonia e cila pas daljes nga emisioni vendosi qe te hynte ne fushen e muzikes ku ka realizuar nje kenge por qe ka paralajmeruar qe do nxjer dhe dy hite te tjera diten e djeshme ka realizuar nje ask me question ku pyetjet kan qen te shumta por ka pas dhe pyetje disi te tepruara por qe ajo ka vendosur serisht tju pergjigjet

Pyetja e par :A ke foto nudo ? Kjo eshte tipike e meshkujve shqiptar qe kerkojne per foto nudo.

Kjo pyetje ka pas dhe pergjigjen e Antonia

Po kam kur isha nje krijese e pafajshme e vogel.

Gjithashtu nje pyetje tjeter ka ardhur ne storyn e saj

Do na besh foto me bikini per publikun

Nuk me pelqen ekspozimi i tepert i trupit tim duke qen se kam cfare jap.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -