Shakaja e Donaldit bën Lori Hoxhën të kërcejë përpjetë (video)

Që në Big Brother Donaldi kishte pasion të trembte njerëzit, madje Monikën e ktheu në tabelë qitje ku trembej nga të gjithë. Por duket se pasioni vazhdon edhe jashtë.

Së fundmi është publikuar një video ku Donaldi nis të tregojë një histori dhe gjatë saj tremb Lorin, aq sa ajo u hodh përpjetë. Sigurisht që e ka kaluar me të qeshura këtë episod.

E pra, mesa duket afrimiteti i Donaldit me Lorin ka shkuar në tjetër nivel, më shumë se bashkëpunëtor ata janë edhe miq!

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4658

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -