Së shpejti në Tiranë? Dua Lipa vjen me një mesazh entuziazmues

Atmosfera e Sunny Hill do të vijojë sërish në Tiranë, ku më datë 26 të këtij muaji do të vijë në kryeqytetin tonë.

Dua Lipa ka publikuar në Instastory postimin e faqes zyrtare të festivalet ku thuhet: “Tirana a jeni gati?”

Ndërkohë kanë nisur tashmë përgatitjet për mirëpritjen e festivalit në Tiranë.

Në një postim në rrjetin social Twitter, Agjencia e Parqeve dhe Rekreacionit, njoftoi se po punohet me ritme të përshpejtuara në Parkun e Liqenit, që gjithçka të jetë gati për datën 26 gusht.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -