Ish konkurrentja e Per’puthen habit me deklaratën e saj:” Do iki me gomone në Angli”…

Ish-konkurrentja e Për’puthen, Tea Trifoni iu ka rrëfyer ndjekësve se po mendon të largohet jashtë Shqipërisë.

“Kam një mendje të rezervoj një vend në gomone e të iki për Angli”- shkruan ajo në Instastory, ku hapi një ‘ask me a question’.

Një ndjekës e ka pyetur nëse e kishte seriozisht dhe ajo u shpreh se: “Nuk e kam seriozisht, nëse do iki kam për të ikur në mënyrë ligjore.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -