Kapet mat Einxhel, i zbulohet shtatzënia (FOTO)

Ka pasur zëra që Dagz dhe Einxhel janë në pritje të ëmbël.

I gjithë ky dyshim erdhi nga postimit e Einxhel, e cila edhe në paraqitjen e fundit televizive mbuloj barkun.

Por, i gjithë dyshimi u shua sot.

“Vipatebllokut” kanë postuar një foto ku I kanë kapur çiftin mat.

Aty shihet pakëz barku i fryrë i Einxhel, dhe neve na mbetet t’i urojmë shtatzëni të mbarë.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -