Era Istrefi vishet me ‘rrjetë’ dhe nuk ka nevojë për imagjinatë!

Këngëtarja shqiptare Era Istrefi është shfaqur mjaft provokuese në rrjetet sociale. Veshur vetëm me një rrjetë ngjyrë rozë, Istrefi duket se tregon format e saj në Instagram.

Pozat kanë marrë mjaft pëlqim e komente nga ndjekësit e këngëtares shqiptare.

Era solli dy hite këtë verë, “Bebe” dhe “TKRKT” që janë dëgjuar në mënyrë masive.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -