(VIDEO)E fejuara e Kozakut kapet në klub me pronarin?!

Fejesa e reperit Kozak Braçi bëri bujë në të gjitha mediat rozë.

Historia e tij e pengmarrjes u shua nga një ngjarje e bukur siç është fejesa.

Vetëm pak javë më parë ai njoftoi se i kishte vënë unazën bukuroshes Denisa Bajramaj.

Fotot e tyre së bashku si çift bënë xhiron e rrjeteve sociale.

Në një video të fundit të publikuar në TikTok, ndjekës të tyre shkruajnë se e fejuara e reperit është kapur me pronarin e një klubi në Tiranë.

Pamjet janë të paqarta dhe nuk është e konfirmuar nëse bëhet fjalë për të njëjtën vajzë.

Kush e fiton cmimin e BigBrother VIP 2?

    Votues: 4659

Rezultatet

Loading ... Loading …

Trending

- Advertisement -